Logo

TERETANA

Број на оглас: 2465615 | Објавен на: 19.09.2017, 12:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Тежини и Бодибилдинг справи

Вид на оглас: Се продава


Teretana komplet od programata na TehnoGym,Panatta i BodySport
I orbitreci i tocak Proteus
Tezinini bucici klupi i dr.
Moze i zamena za zamena cea 12.000evra

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Teretana

Потврден огласувач