Logo

DAEWOO LANOS 1.5 PLIN ATEST REG.CELA GODINA

Број на оглас: 2465669 | Објавен на: 23.04.2017, 08:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Lanos

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 799 € 850 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam daewoo lanos 1.5 so plin atest registriran do 08 04 2018 godina servo volan elektrika na stakla klima centralno novi predni gumi sava nova vodna pumpa

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач