Logo

PRODAVAM KOMPLET RAZGLAS

Број на оглас: 2465701 | Објавен на: 15.10.2017, 18:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Вид на оглас: Се продава


Prodavam komplet razglas,
Mikseta DYNACORD PM 1000 3-ka,
Dva para zvucnici ELECTRO VOICE SX 300 (Power handling: 300 W continuous, 1200 W peak),
Dva Bas Binovi MONTARBO 112 2X450 Wat-ACTIV
Poveke inf.vo inbox ili na 070 518 222
Moze i posebno da se kupi...

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Borce

Потврден огласувач