Logo

Samsung GRAND NEO DUOS

Број на оглас: 2466125 | Објавен на: 25.05.2017, 19:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: GRAND NEO Duos

Боја: Black

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 4.500 МКД
4.799 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


- Telefonot e vo super sostojba, toa e prikazano na slikite...
- Telefonot ima i STAKLENA FOLIJA NA EKRANOT
- Vredi da se vidi
- Kontakt tel. 075/ 581-784
- Kontakt tel. 075/ 581-784
- Kontakt tel. 075/ 581-784

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач