Logo

Bandasi 14ki

Број на оглас: 2466332 | Објавен на: 25.04.2017, 11:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat Aluminiumski Bandasi 14ki kupeni lani od Solun bez niedna grebnatinka!!!

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Bojan

Потврден огласувач