Logo

Televizor

Број на оглас: 2466356 | Објавен на: 12.05.2017, 15:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останато

Производ: CRT - Класични

Големина: 56 cm (22 inch)

Цена: 50 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Се продава исправен и добро сочувани телевизор марка TCL со дијагонала 21''инч односно 55 цм.
Телевизорoт е со рамен екран ,одлично сочуван,работи и нема никакви оштетувња и мани.Телевизорот е со следните димензии
47 X 56 X 50.
Со телевизорот следува и далечинско.
Цена 3000 ден.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 xx

Потврден огласувач