Logo

Prodavam MAN TGX 18.440

Број на оглас: 2466406 | Објавен на: 17.07.2019, 08:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 16.600 €
16.900 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam man tgx 2008 godina top sostojba 785000 km retarder za poveke informacii na viber 078520900 mozna zamena za ponov avtomobil

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Milos

Потврден огласувач