Logo

Golf 4 1.9 TDI *HIGHLINE*

Број на оглас: 2466737 | Објавен на: 23.04.2017, 17:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2017

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 4.000 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf MK4 1.9 TDI highline
Zvonete na 070724684 !!!!

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Ivica Anastasov

Потврден огласувач