Logo

Bandasi za bmw m.19

Број на оглас: 2466801 | Објавен на: 19.04.2017, 16:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 € Цената е фиксна 1.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandazi,felni za bmw 19.so dve socuvani gumi 245/35/19

 Валандово

Прати Е-Маил

 trajce

Потврден огласувач