Logo

VW PASSAT 5 1.9 TDI 131 ks. 6 brzini.HIGHLINE-FULL+

Број на оглас: 2466824 | Објавен на: 30.04.2017, 10:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 3.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW PASSAT 5. 1.9 TDI.131 ks.so 6 brzini
HIGHLINE verzija so naj.FUL OPREMA
Plateni site davacki do registracija.
TEL.078 411 320
078 411 320

dolniot broj nevazi

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач