Logo

iPhone 7 /32G

Број на оглас: 2466830 | Објавен на: 26.04.2017, 08:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: iPhone 7/32G

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: повеќе од 8 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 38.000 МКД 40.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonov e nov neiskoristen

 Кичево

Прати Е-Маил

 Blerim

Потврден огласувач