Logo

Tepisi (persiski)

Број на оглас: 2466971 | Објавен на: 18.05.2017, 12:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Теписи и Теписони

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat persiski tepisi edniot e so golemima 200x290 i pomal 170x250.
Boja kafena a formata e jajcevidna koristeni samo edna godina .
Kako novi se .

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач