Logo

SERVIS ZA HIGIENA

Број на оглас: 2467026 | Објавен на: 19.04.2018, 18:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Чистење и Домашна помош

Вид на оглас: Се продава


ПОЧИТУВАНИ: КРИСТАЛНО ЧИСТО е сервис за чистење на станбени и деловни простории на територијата на Битола и Република Македонија .Во својата дејност сервисот се бави со професионално машинско чистење на секакви видови на подови, хемиско чистење на тапациран мебел , чистење и одржување на станови и куќи, чистење и одржување на канцеларии, ресторани, хотели,пекари,магацини и останати деловни објекти , чистење стакла и излози на достапни и недостапни височини, перење фасади, чистење базени, косење трева,одстранување на тврдокорни нечистотии на дворови и паркинзи.Одзатнување и одржавање на одводи.За извршување на нашите услуги користиме еколошки хемиски средства со антибактериско дејство, нежни за материјалите и со пријатен мирис и машини од најнова генерација на KARCHER

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 tomislav

Потврден огласувач