Logo

Renault Megane Scenic 1.6e

Број на оглас: 2467233 | Објавен на: 02.05.2017, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e redovno servisirana ima centralno-dajlinsko, radio so cd, servo, abs novi gumi, ima atestiran plin Lovato, se prodava bes zameni poradi odenje vo stranstvo

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Kristijan