Logo

ДРВЕНА КОМОДИЧКА, БЕЛА ВАРИЈАНТА, РУСТИЧЕН СТИЛ !!!

Број на оглас: 2467385 | Објавен на: 18.04.2017, 11:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.600 МКД

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Уметнини и ракотворби

Вид на оглас: Се продава


ДРВЕНА КОМОДИЧКА, БЕЛА ВАРИЈАНТА, РУСТИЧЕН СТИЛ !!!

ЦЕНА 3600 ДЕНАРИ

ИЗЛОЖБЕН САЛОН МАРЕЛИКО СКОПЈЕ
ЛОКАЦИЈА КИСЕЛА ВОДА

ТЕЛ 075 514 169
повеќе на www.facebook.com/marelikotrade/

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Мац

Потврден огласувач