Logo

mecedes E320CDI AVANGARD

Број на оглас: 2467392 | Објавен на: 18.04.2017, 11:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 320

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2017

Сила на моторот: 170 kw / 231 ks

Цена: 3.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MERCEDESOT E VO ODLICNA SOSTOJBA
SO FUL OPREMA

 Валандово

Прати Е-Маил

 sreten

Потврден огласувач