Logo

GOLF 4 GTI

Број на оглас: 2467436 | Објавен на: 06.06.2017, 12:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1999

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 2.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 4 gti /150/ 99godina atestiran plinski ured novi gumi info samo na viber

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 JEEP

Потврден огласувач