Logo

MODUL GOLF 4 1.8 turbo

Број на оглас: 2467455 | Објавен на: 21.04.2017, 10:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: GOLF 4MODUL

Tип на делови: Електрични делови

Цена: 80 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Modul za golf 4 1.8 turbo 150 kona novo

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 JEEP

Потврден огласувач