Logo

KOMPRESOR FIAC MADE IN ITALY 270 LITRA

Број на оглас: 2467524 | Објавен на: 25.09.2017, 10:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.300 €
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


KOMPRESOROT E SKORO NOV SO MNOGU MALKU RABOTNI SAAATI
DONESEN OD ITALIA
270 LITRI
7.5KW

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Ane

Потврден огласувач