Logo

Polo clasik

Број на оглас: 2467540 | Објавен на: 18.04.2017, 14:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2017

Сила на моторот: 47 kw / 64 ks

Цена: 1.050 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo.........vo dobra sostojba registries I Novi gumi.......071-506-239

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Emil