Logo

Vo top sostojba

Број на оглас: 2467559 | Објавен на: 18.04.2017, 14:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 160

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2016

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: 1.250 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Moze I zamena no samo za traitor.....................

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Emil