Logo

КОРПИ ЗА БОМБОНИ И СВЕШТАРНИК

Број на оглас: 2467629 | Објавен на: 03.05.2017, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Се за Свадба / Цвеќиња и други декорации

Вид на оглас: Се продава


Свештарникот е висок 30 цм--------450ден.парче
Белата корпа е со димензи 12 * 8цм.--50ден.парче
Корпата со златен органтин кошта 40ден.парче на залиха има 60 парчина.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Antoni