Logo

БИЛБОРД недвижности | Двособен стан 44м2+4м2 подрум, центар

Број на оглас: 2467680 | Објавен на: 21.04.2017, 15:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 44 m²

Греење: Дрва

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Празен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Север

Адреса: во близина на Охридска Банка

Цена: 36.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


🏡 Агенција за недвижности и маркетинг | БИЛБОРД - www.bilbord.com.mk

ЦЕЛОСНАТА ПОНУДА НА СТАНОВИ Е ПОСТАВЕНА НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА ВЕБ СТРАНА :

🔎 www.bilbord.com.mk

***********************************************************

Се продава двособен стан со вкупна површина 44м2+4м2 подрум, на прв кат, во Центар во близина на Охридска Банка.

Распоред: дневна соба со трпезарија, кујна, спална соба, бања, балкон.

Позиција : север

Цена : 36 000 евра / празен

ШИФРА: N706

http://bilbord.com.mk/?p=6&o=706 ( линк до станот поставен на нашата веб страна )


--------------------------------------------------------------

Следете нè на facebook за да бидете во тек со најновите понуди:

👍 www.facebook.com/agencija.bilbord

_________________________________________
Агенција за недвижности и маркетинг БИЛБОРД
ул.Дејан Војвода бр.8 Охрид
(позади Охридска банка)

За повеќе информации:
📞 078/ 90 70 60;
📞 078/ 31 41 30;
📩 mail: info@bilbord.com.mk


👍 facebook: www.facebook.com/agencija.bilbord
skype: agencija.bilbord
instagram: www.instagram.com/bilbord.com.mk
youtube chanell: https://www.youtube.com/channel/UCkuIpudkr4n3T4BbeW9El_g

Огласи од: БИЛБОРД | агенција за недвижности и маркетинг

БИЛБОРД | агенција за недвижности и маркетинг

ул.Дејан Војвода бр.8
Охрид

Станете Премиум член

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 БИЛБОРД | агенција за недвижности и маркетинг (претпријатие)

Потврден огласувач