Logo

Електрична машина за нижење тутун МЗТ

Број на оглас: 2467714 | Објавен на: 18.04.2017, 16:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


- Се продава Електрична машина за нижење тутун МЗТ во исправна состојба

- Се продава Трокрилна брана (дрљачи) Лесковачки
Контакт Тел. 071 278 523 Љупчо

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Благоја

Потврден огласувач