Logo

Bmw e39 525tds

Број на оглас: 2467820 | Објавен на: 24.06.2017, 13:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 525

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2017

Сила на моторот: 115 kw / 156 ks

Цена: 2.600 €
2.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw e39 525tds 1998/1999

Servis komplet + nova prednica(2 godini garancija vo bmw servis DAIM) , novi gumi
Oprema:
Dvozonska klima
Komandi na volan
Tempomat
Senzori za parking
Xenon , halogenki xenon
Navigacija
Krem koza (mnogu zacuvana)
Facelift farovi+Angel eyes
Centralno zaklucuvanje
ABS,ESP

info: 076229688

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Oliver

Потврден огласувач