Logo

LG ANDROID TACH

Број на оглас: 2467894 | Објавен на: 21.04.2017, 16:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LG

Модел: E410i

Боја: Black

Интерна меморија: 4 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 2.300 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


mnogu dobro zacuvan android raboti super

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 ilija

Потврден огласувач