Logo

FIRMING - krema za zgolemuvanje GRADI

Број на оглас: 2467930 | Објавен на: 25.04.2017, 18:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 550 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Нега на тело

Вид на оглас: Се продава


Супер крема за зголемување на гради!
FIRMING успешно помага во зголемувањето на Вашите гради. Ја забрзува клеточната активација на целата дојка, помага во подигањето на вашите гради при што ефикасно може да се спротистави на ткивото за олабавување со што вашето тело станува многу попривлечно!
Уникатната формула на FIRMING делува брзо абсорбирачки овозможуваќи длабоко навлегување во целото ткиво и добивање на максимални резултати.
ВНИМАНИЕ
Не се погодни за бремени жени

Резултати:
1-2 дена: Прелиминарната фаза
Кремот навлегува во клетките на градите, го потпомага развојот на млечните жлезди и ткива.

7-9 дена: Фаза на клеточната активација
Ќе се чувствувате мала болка-оток во градите. Користете крем постојано за да се постигне целосен развој на вашата биста.

20 дена: Во фаза на раст
вашите гради очигледно стануваат поцелосни и поцврсти.

Достава до секој град со карго
071 595840
071 595840
071 595840

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач