Logo

ford FOKUS

Број на оглас: 2468100 | Објавен на: 29.04.2017, 15:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2016

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 2.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.8 tdci inf. na ovoj br; 071 30 22 32.

 Кичево

Прати Е-Маил

 Badze

Потврден огласувач