Logo

Ford fokus 1.8

Број на оглас: 2468261 | Објавен на: 19.06.2017, 17:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 97 kw / 132 ks

Цена: 2.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam mnogu socuvan ford focus 2003 god.1.8 dci 115 ks.so ful oprema,registriran i servisiran kompletno..

 Кратово

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач