Logo

Renault clio 1.4 benzin

Број на оглас: 2468353 | Објавен на: 23.04.2017, 12:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Clio

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2017

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava reno clio 1.4 benzin, 75 ks 1998 godina. Napraven kompleten servis.
Minimalna potrosuvacka 5.5 l/100km na otvoreno. Bez nikakvi dopolnitelni vlozuvanja

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Goran