Logo

PRODAVAM BMW 530D REDIZAJN 193KS

Број на оглас: 2468364 | Објавен на: 20.09.2018, 15:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 90000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 193 kw / 262 ks

Цена: 3.600 €
3.800 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


voziloto e vo exstra sostojba sega e registrirano i ima zelen karton navigacija golema elektrika na prozori i retrovizori park senzori i dr extra cena za kes za zamena druga cena istecena registracija.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 goce

Потврден огласувач