Logo

BROKER AUTO

Број на оглас: 2468380 | Објавен на: 19.08.2017, 11:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2017

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 480 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BROKER AUTO - D.O.E.L
2320 DELCHEVO MAKEDONIJA

UVOZ NA POLOVNI AVTOMOBILI OD EVROPA
Komplet sredeni dokumenti za prodazba.
1.Zavereni Dokumenti vo Evropa
2.Platena Carina
3.Tiv i Homologacija
4.Prevedeni Dokumenti na Makedonski jazik

VRVEN KVALITET & EKSTRA CENI
MULTI & MARKA

Огласи од: BROKER AUTO

BROKER AUTO

R - 2343
Делчево

Станете Премиум член

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 BROKER AUTO (претпријатие)

Потврден огласувач