Logo

RENAULT MEGANE 1.5DCI

Број на оглас: 2468446 | Објавен на: 30.12.2017, 12:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2017

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 2.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava renault megane 1.5dci so ful oprema sevisiran vo odlicna sostojba

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 blagoj

Потврден огласувач