Logo

Se prodava Opel Corsa 1.0 benzin

Број на оглас: 2468580 | Објавен на: 23.04.2017, 08:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 43 kw / 58 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Corsa 1.0 benzin 2002 godina...registrirana do krajot na mart 2018 godina...za poveke informacii na dadeniot broj.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Zvonko

Потврден огласувач