Logo

Suzuki swift 1.6

Број на оглас: 2468673 | Објавен на: 21.09.2017, 20:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Модел: Swift

Година: 1993

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2017

Сила на моторот: 68 kw / 92 ks

Цена: 650 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava suzuki swift 1.6 benzin vo odlicna sostojba skoro novi gumi, pominata registracija.Mala potrosuvacka

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 zore

Потврден огласувач