Logo

MICHELIN 205-55-16

Број на оглас: 2469019 | Објавен на: 24.04.2017, 15:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 40 € Цената е фиксна 45 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumite se dobri, moze da se vidat. Site se isti. 3 se na broj.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Ljube

Потврден огласувач