Logo

Prodavam bojler na plin parno

Број на оглас: 2469027 | Објавен на: 04.06.2017, 23:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Prodavam bojler na plin za parno greenje vo ispravna sostojba inf samo na 078 204 709 na dolniot broj ne vrtete

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Laze

Потврден огласувач