Logo

PEUGEOT 206 2.0HDI 66kw 90ks *KLIMA* TOP!

Број на оглас: 2469054 | Објавен на: 25.04.2017, 17:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 206

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2017

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


***2.0 hdi 66kw 90ks****
KLIMA (ispravno)
EL.STAKLA
EL.RETROVIZORI
ABS AIR BAG
SERVO
SVETLA ZA MAGLA
RADIO CD USB
DOBRI GUMI
SOCUVAN ENTERIER
REGISTRIRAN SO ZELEN KARTON DO 08/2017
REALNI 165.000KM.

Napraven generalen servis rebrasti ulje filtri ..

Cena za kes 2450e

070/447-505
070/447-505

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Oooo

Потврден огласувач