Logo

Bandazi m za bmw 19

Број на оглас: 2469073 | Објавен на: 19.04.2017, 18:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


bandazi m za bmw 19 ki prednite 8.5j a zadnite 9.5j so dve gumi malko vozeni

 Валандово

Прати Е-Маил

 trajce

Потврден огласувач