Logo

Mazda 6 2006 god extra mozi I zAmena

Број на оглас: 2469109 | Објавен на: 22.04.2017, 20:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 6

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2017

Сила на моторот: 104 kw / 141 ks

Цена: 4.650 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mazda 6 karavan 2006g redizajn 24.12.2016 proizvedena so full oprema so dvarezervi kluca sercisna kolata e top.plateni site davacki do registracija.mozi I zamena so vasa ili moja doplata.

 Прилеп    Општина: Долнени

Прати Е-Маил

 Stojce

Потврден огласувач