Logo

DRZACI ZA FORD FOCUS

Број на оглас: 2469121 | Објавен на: 23.04.2017, 17:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 0

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 4.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


DRZACI ZA FORD FOCUS MODEL OD 2005 DO 2008 GODINA.

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 ....

Потврден огласувач