Logo

OPEL CORSA 1,2 FUL,BENZIN> ATEST PLIN, FUUL,EURO 4

Број на оглас: 2469149 | Објавен на: 28.04.2017, 09:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2003

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2017

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 2.699 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PROMOTIVNA CENA,FUL OPREMA,SREDENI DOKUMENTI DO REGISTRACIJA.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 vera

Потврден огласувач