Logo

VW Volkswagen caddy pikap

Број на оглас: 2469163 | Објавен на: 19.04.2017, 20:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Caddy

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2017

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e vo odlicna sostojba
servisiran i registriran do 8 mesec 2017

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Slavce