Logo

Golf 4 1.9tdi 4motion

Број на оглас: 2469189 | Објавен на: 24.04.2017, 09:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2018

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam VW Golf 4 kombi,diesel so pominati 207 000km registriran do 02.2018, redovno servosoran (01.2017). Vo odlična sostojba
Za poveke info: 075/518515
075/518515

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач