Logo

Hilti TE 16

Број на оглас: 2469213 | Објавен на: 29.04.2017, 08:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 22.500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Hilti TE 16, malku upotreben ,prva raka ,profesional

 Кичево

Прати Е-Маил

 Blerim

Потврден огласувач