Logo

Kuka na Dame Gruev 141g

Број на оглас: 2469242 | Објавен на: 24.05.2017, 19:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 64 m²

Број на спратови: Високо приземје

Греење: Дрва

Дворна површина: 250 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Полу наместен

Година на градба: 1

Година на реновирање: 1

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Dame Gruev 141g

Цена: 16.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа на Даме Груев 141Г (Мал Париз под линијата). Куќата не е нова има некои мали вложувања и може да се живее во неа. Со дворно место од 250m2

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Reno

Потврден огласувач