Logo

Bandazi BBS 16 4X100

Број на оглас: 2469315 | Објавен на: 17.06.2017, 08:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandazite se pravi zdravi i ne vareni

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 VW

Потврден огласувач