Logo

Iphone 7 silver 1 nedella koristen so kutia

Број на оглас: 2469360 | Објавен на: 30.04.2017, 11:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: iPhone7

Боја: Silver

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 550 € Цената е фиксна 570 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


iPhone 7 silver so kutia 1 godina aple garancija so kutia komplet mozhe zamena za iphone samsung huawei p10 no za zamena e druga cena

 Кичево

Прати Е-Маил

 samsung

Потврден огласувач