Logo

BANDAZI 16ki za BMW 5x120 (moze i so gumi)

Број на оглас: 2469623 | Објавен на: 22.04.2017, 07:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 220 € 250 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Продавам оригинални BMW бандажи 16ки . Одговарат на повеќе модели , јас ги возев на Е46 .Бандажите се во одлична состојба , не се криви , не тресат ....

Може и со зимски гуми 205/55/16 , одлична шара , не се искривени ...

Само бандажи (220 ЕУР)
Само гуми (100 ЕУР)
Комплет гуми и бандажи (290 ЕУР)

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Владимир

Потврден огласувач