Logo

Кафемат нов користен еден месец

Број на оглас: 2469646 | Објавен на: 20.04.2017, 09:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 650 €

Категорија: Храна и готвење / Кафе и какао

Вид на оглас: Се продава


Кафематот е нов користен е еден месец првата доза од чашите не е докористена

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач